Restauracja Moss

Witamy w Restauracji Moss

W sezonie letnim restauracja zaprasza na chwilę wytchnienia w klimatycznym miejscu, które pozwoli zregenerować się w promieniach słońca.

Wraz z otwarciem Ogrodu, szef Kuchni Wiktor Paprocki przygotował dla Państwa energetyczne, sezonowe menu oraz wyśmienite desery i koktajle.

Specjalna oferta lunchowa została przygotowana z myślą o  rodzinnych, weekendowych spotkaniach w miłej i kameralnej atmosferze. W ciepłe, letnie wieczory zapraszamy na kolacje w ogrodzie przy blasku świec i lampionów.

Menu restauracji zmienia się wraz z porami roku cyklicznie modyfikowane podążające za naturą łączy najnowsze techniki kulinarne z tradycjami przepisami.

Bezpośredni kontakt z lokalnymi producentami, starannie i osobiście przez Szefa kuchni wybierane składniki gwarantują najwyższą jakość i świeżość. Powrót do korzeni nie tylko kuchni polskiej ale też poszukiwanie tradycyjnych walorów kulinarnych innych regionów świata serwowane często w niekonwencjonalny sposób mają skłonić do przemyśleń i zatrzymania się na chwilę.

Taka prowokacja na talerzu niech pozwoli Państwu znaleźć czas na czerpanie radości ze wspólnie spędzonych chwil.

Każda rezerwacja jest poprzedzona kontaktem z Szefem kuchni tak by menu było ułożone specjalnie według potrzeb klienta.

Zespół pracujący w restauracji oprócz zachowania pełnej prywatności zapewnia również luksusowy transport z miejsca wyznaczonego przez klienta do restauracji oraz skorzystania z florystki, tak by każdy detal był gotowy na przybycie klienta.